Pár slov o mě a mojí práci:

Jsem farmaceutka a maminka 2 dětí. Kromě toho, že pracuji jako lékárnice, jsem průvodkyní a odborným poradcem žen, které se zajímají o zdravý životní styl a chtějí různými způsoby podpořit svoje zdraví nebo zdraví svých dětí.

Pětileté vysokoškolské studium v oboru farmacie mi poskytlo mnoho znalostí, které denně uplatňuji ve své praxi.

Soukromě nyní poskytuji individuální odborné poradenství v oblasti doplňků stravy, prevence a podpory zdraví. Celostní přístup je mi vlastní, proto při své práci uplatňuji jak nejnovější poznatky vědy, tak principy vycházející z tradičního léčitelství, jako je Ajurvéda a Tradiční čínská medicína.

Jsem také autorkou knihy BEZPEČNÁ SAMOLÉČBA V TĚHOTENSTVÍ, která pomáhá především těhotným ženám zorientovat se v nepřeberném množství informací ohledně užívání léků a bylinek v tak křehkém období, jako je právě těhotenství. Kniha může být ale také skvělým průvodcem a pomocníkem všem, kteří s těhotnými ženami pracují a jakkoli o ně pečují. 

Moje vzdělání: 

  • V roce 2014 jsem úspěšně absolvovala studium na Farmaceutické fakultě v Hradci Králové a získala titul Mgr. (magistra farmacie). 
  • V roce 2019 jsem na stejné škole úspěšně složila rigorózní zkoušku a získlala titul PharmDr. (doktor farmacie).
  • Během svého následného působení v lékárně jsem absolvovala desítky školení a kurzů z oboru farmacie a alternativních oborů, jako je homeopatie nebo tradiční čínská medicína. 

Přednášky pro veřejnost: 

V posledních dvou letech jsem se začala věnovat také vzdělávání laické veřejnosti prostřednictvím sociálních sítí a to hlavně v oblasti užívání léků a doplňků stravy, řešení běžných zdravotních potíží, podpory imunity a prevence nemocí u dětí a dospělých. 

Jako účinkující host jsem se také účastnila několika živých besed určených především rodičům dětí předškolního věku, které bojují s častou nemocností. 

  • Chcete ve svém mateřském centru, školce nebo komunitním zařízení také uspořádat besedu? Kontaktujte mne na e-mailu: info@kami-klimova.cz

E-shop s prémiovými doplňky stravy:

Protože jsem stále častěji dostávala dotazy na doporučení kvalitních doplňků stravy, rozhodla jsem se v roce 2023 založit e-shop, kde si můžete mnou pečlivě vybírané a doporučované doplňky stravy zakoupit za velmi příznivé ceny. Sortiment s kvalitními produkty pro děti a dospělé se speciální kategorií pro těhotné ženy stále rozšiřuji. 

Buďme v kontaktu přes sociální sítě:

Na sociálních sítích se snažím pomocí pravidelných příspěvků předat svému publiku maximum svých odborných poznatků. Také skrze soukromou komunikaci poskytuji podporu hlavně maminkám malých dětí, které se chtějí zorientovat v široké nabídce výživových doplňků i léků. Pomáhám také ženám najít ty správné produkty pro péči o svoje zdraví a krásu